Limuzyna Poznań – Wieczór Kawalerski?

Organizacja wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego to z reguły kwestia, którą zajmują się świadkowie. Marzymy o tym, żeby były to niezapomniane chwile, żeby impreza nie była sztampowa, a goście byli zachwyceni. W końcu to jedyna okazja aby po raz ostatni jako kawaler czy pana zaszaleć. Świetnym pomysłem na urozmaicenie tych chwil, nadanie im wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru jest wynajęcie limuzyny. W końcu, czy codziennie nadarza się okazja aby pojechać tak luksusowym autem, mieć szofera i poczuć się jak prawdziwa gwiazda filmowa? Tak mile rozpoczęte przyjęcie z całą pewnością zachwyci gości. wieczor-panienski-limuzynyAle co dalej? To już zależy od waszej inwencji, odwagi i pomysłu na ten wieczór. Jedni wolą bardziej kameralne przyjęcie inni huczne z wieloma atrakcjami. Organizując ten czas warto pamiętać, że to przyszła panna młoda czy pan młody jest najważniejszy. Więc jeśli wasz przyjaciel chce zaszaleć koniecznie pomyślcie o atrakcjach, ciekawych zabawach

i niepowtarzalnym miejscu, a jeśli woli bardziej spokojnie spędzać czas to może cała impreza odbyć się w limuzynie. To świetny sposób można połączyć przyjęcie ze zwiedzaniem miasta, wypiciem toastów i innymi atrakcjami. Właśnie w Poznaniu wynajęcie limuzyny można połączyć ze zwiedzaniem miasta i innymi atrakcjami. Myślę, że to bardzo interesująca opcja. Wieczór kawalerski czy panieński to także okazja na rozładowanie przedślubnego stresu, który z pewnością dopada przyszłych małżonków.

Kiedy zorganizować wieczór panieński/ kawalerski?

Przyjęcie z tej okazji powinno się odbyć nie później niż na około tydzień przez planowaną ceremonią ślubną. Zarówno pani młoda jak i pan młody, w tym wyjątkowym dniu chcą wyglądać przepięknie być wypoczęci, a impreza dzień wcześniej na pewno temu nie służy. Także pamiętajcie tego typu imprezę należy zaplanować nieco wcześniej.

Koszty!

Każde przyjęcie wiąże się z kosztami im bardziej wymyślne atrakcje tym prawdopodobnie będzie drożej. Przyjęło się, że uczestniczki lub uczestnicy spotkania składają się i pokrywają koszty tej imprezy. Należy przewidzieć takie wydatki jak prezent dla przyszłej panny młodej lub pana młodego, wynajęcie sali/ stolika w restauracji, pokrycie kosztów jedzenia i alkoholu. Bardzo ważne są także dodatkowe atrakcje. To one nadają niepowtarzalny klimat tego typu spotkaniom. Warto pomyśleć o pięknym torcie, a może o wynajęciu limuzyny. Szofer wtedy zawiezie was na umówione miejsce. Będzie to bardzo ciekawy akcent spotkania. Zdecydowanie warto o tym pomyśleć.

Jaki prezent?

limuzyna-slubna-gdyniaPrzyszła panna młoda czy przyszły pan młody od swoich gości na wieczorze kawalerskim czy panieńskim otrzymuje prezenty. Bardzo często są to upominki o charakterze erotycznym. Należy jednak zdecydowanie wziąć pod uwagę gust waszych przyjaciół, tak aby prezent był miłym akcentem, a nie powodem do wstydu. Coraz częściej goście wybierają upominki bardziej neutralne takie jak karty upominkowe, książki. Jak we wszystkim, także w kwestii prezentów należy zachować rozsądek i dobry gust.

Atrakcje

Wieczór kawalerski i panieński wiąże się z różnego rodzaju atrakcjami. Wspominaliśmy już o limuzynie, która może zawieść cię pod same drzwi lokalu. Warto przygotować także konkursy dla pana młodego czy pani młodej. Często korzysta się także z usług chippendelsów czy tancerek. Z reguły na wieczorach panieńskich panie ubrane są w podobne stroje, często w jednym kolorze, to też z pewnością wyróżnia tę imprezę od innych. Jest wiele pomysłów szczególnie jeśli chodzi o wieczór panieński można zamiast imprezy zabrać przyjaciółkę do SPA, limuzyną zwiedzać miasto, zafundować jej relaksacyjny masaż. To wszystko jest już kwestią gustu.