Korzystając z serwisu akceptują Państwo warunki niniejszego Regulaminu. Jeśli nie akceptują Państwo warunków Regulaminu, prosimy opuścić stronę.

 1. Celem serwisu www.limuzynwynajem.pl (nazywanego dalej serwisem) jest prezentacja limuzyn an różne okoliczności (ich zdjęć, cennika, opisu, ,parametrów, warunków współpracy)
 2. Serwis prezentuje informacje dla Internautów – przyszłych wynajmujących limuzyny – którzy mają możliwość skontaktowania się z właścicielem samochodu ślubnego za pomocą formularza kontaktowego.
 3. Właściciel/kierowca zwyczajowo kontaktuje się bezpośrednio (mailowo, telefonicznie) po otrzymaniu maila (wysłanego przez formularz kontaktowy) do jednego dnia roboczego.
 4. Redakcja serwisu nie prezentuje danych identyfikacyjnych, kontaktowych właścicieli limuzyn – właściciel limuzyny kontaktuje się z klientem po otrzymaniu od nich zlecenia za pośrednictwem portalu www.limuzynwynajem.pl
 5. Redakcja portalu dokonuje wszelkich starań aby:
  1. Dane o limuzynach oraz ich właścicielach były aktualne, rzetelne i jasne
  2. Serwis zawierał jak największą bazę limuzyn
  3. Obsługa serwisu była intuicyjna, przejrzysta
  4. W serwisie znajdowały się dane dobrych samochodów oraz właścicieli samochodów
 6. Każdy właściciel limuzyny, którego dane i zdjęcia limuzyny znajdują się w serwisie w formie umowy z redakcją portalu:
  1. Potwierdza dane, które są o nim wyświetlone
  2. Zobowiązuje się do szybkiego kontaktu po otrzymaniu maila z formularza od klienta
 7. Redakcja portalu ma prawo natychmiast usunąć informacje o właścicielu limuzyny jeżeli:
  1. Nie dotrzymuje on warunków podpisanej umowy
  2. Uzyskuje złe opinie i oceny od wynajmujących, którzy skontaktowali się z nim za pomocą tego serwisu
 8. Redakcja portalu nie gwarantuje jakości usług oferowanych przez właścicieli limuzyn, dotrzymywania przez nich terminów.
 9. Redakcja serwisu jedynie kontaktuje ze sobą właściciela limuzyny i klientów, nie pośredniczy w ustalaniu warunków współpracy.
 10. Wypełniając formularz kontaktowy przyszły klient (wynajmujący) wyraża zgodę na:
  1. Skontaktowanie się z Nią przez właściciela limuzyny w celu omówienia zasad wynajęcia limuzyny
  2. Skontaktowanie się z Nią przez redakcję portalu w celu weryfikacji jakości obsługi oraz wysłania dodatkowych ofert.
 11. Właściciel pojazdu wypełniając formularz rejestracyjny wyraża zgodę na przesyłanie informacji handlowych i informacyjnych drogą mail’ową oraz na kontakt telefoniczny w sprawach organizacyjno – rejestracyjnych.
 12. Redakcja serwisu informuje, że samochody udostępnione przez właściceli można komentować, informacje i IP i godzina dodania komentarza są rejestrowane. Wybrane (wulgarne, nie na temat, niestosowne) komentarze są usuwane codziennie przez redakcje serwisu.
 13. Integralną częścią regulaminu jest Polityka Prywatności serwisu

Szczegółowy regulamin dotyczący współpracy z Kierowcami znajduje się w panelu administracyjnym każdego Kierowcy, dostępny po zalogowaniu się.